MÖBLER / Soffor / Soffa 9007406
nr 900 7406
Soffa
gustaviansk stil, längd: 199 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 16 juni 2014
kl 18:55:33
16/6 18:15:42
Den Gustavianska stilen